Menu

Oferta limitowana!

Tylko teraz! 2 talerze
z Serwisu Jubileuszowego Polska 100
za jedyne 69,90 zł
 (wartość 258 zł)

Nie zwlekaj!

Zamów Pakiet Powitalny:
2 talerze w specjalnej cenie 69,90 zł!

Premiera roku 2018!

* pola obowiązkowe

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fyrklövern Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Zielna 37. Dane będą przetwarzane w celu zawarcia i wykonania umowy, a także w celu prowadzenia bezpośredniego marketingu własnych produktów i usług. Podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z Panem/Panią, w tym w celu promocji własnych produktów administratora danych. Podstawą przetwarzania jest też wykonanie umowy. W przypadku niektórych form marketingu bezpośredniego podstawą przetwarzania może być też Państwa zgoda. Państwa dane będą przekazywane podmiotom współpracującym z Fyrklövern Sp. z o.o., w tym świadczącym usługi pocztowe, hostingowe, podmiotom biorącym udział w oferowaniu towarów lub wykonaniu umowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy i realizacji ww. celów. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zgoda dotycząca przetwarzania danych w celu realizacji niektórych form marketingu bezpośredniego może zostać w każdym momencie cofnięta, a jej niewyrażenie nie uniemożliwia złożenia zamówienia. Państwa dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do zawarcia i wykonania umowy, prowadzenia działań marketingowych – do czasu zgłoszenia sprzeciwu lub do odwołania zgody a potem przez okres niezbędny do zabezpieczenia roszczeń lub wykonania obowiązków określonych w przepisach prawa.

ZAMÓW PAKIET POWITALNY!

Sprawdź, jak talerz obiadowytalerz sałatkowy z wyjątkowego Serwisu Jubileuszowego POLSKA 100 prezentują się na Twoim stole!

Przekonaj się o najwyższej jakości zastawy zdobionej 18‑karatowym złotem i prawdziwą platyną!

Jeśli Serwis spełni Twoje oczekiwania i zatrzymasz Pakiet Powitalny, uzyskasz pierwszeństwo otrzymywania kolejnych Zestawów wysyłanych raz w miesiącu w bardzo korzystnych cenach kolekcjonerskich, lub zakupu całego Serwisu  z niezwykle atrakcyjnymi rabatami!

Będziesz mógł w każdej chwili skorzystać z kontaktu z Naszymi Ekspertami, którzy pomogą skompletować Serwis dostosowany do Twoich oczekiwań  i możliwości?

Cena specjalna 69,90 zł (wartość 208 zł)

Najwyższa jakość
Serwisu Jubileuszowego Polska 100

  • Najlepsza porcelana skaleniowa
  • Zdobienia z 18‑karatowego złota i prawdziwej platyny
  • Ręcznie litografowany dekor
  • Ambasadorka linii produktów POLSKA 100: Grażyna Brodzińska
inspiration-3

“Jako Ambasadorka wyjątkowej linii
produktów POLSKA 100
z dumą prezentuję Serwis,
który z pewnością stanie się unikalną
pamiątką dla wielu pokoleń Polaków.”